James Gray i Guillaume Canet połączą siły


Powstanie angielskojęzyczna wersja francuskiego kryminału "Les Liens Du Sang". Będzie to wspólny projekt Jamesa Graya, twórcy "Ślepego toru" i "Królow nocy" i Guillaume'a Caneta, reżysera "Nie mów nikomu".

Znamy kolejnych wykonawców, którzy uświetnią galę MTV Video Music Awards. Udział potwierdzili Lady GaGa i Jay-Z. W tym roku nie odbędzie się Sopot Hit Festiwal, organizowany przez TVP2 oraz Radio Eska. W zestawieniu najpopularniejszych płyt w USA wciąż króluje Susan Boyle z debiutanckim albumem "I Dreamed A Dream".Po ponad 10 latach wspólnego grania z norweską grupą Dimmu Borgir rozstali się klawiszowiec Mustis i śpiewający basista ICS Vortex. Mekhi Phifer i Greg Germann dołączą do obsady filmu "Flypaper". Plenerową akcją edukacyjną uczczą w sobotę poznaniacy 100. rocznicę powstania pieśni patriotycznej "Rota" - poinformowała w czwartek PAP Arleta Kolasińska z Towarzystwa im. Feliksa Nowowiejskiego.

Pete Wentz obwinia się o rozpad grupy Fall Out Boy.

Ponad pół setki wykonawców zgłosiło się do konkursu, w którym można wygrać występ na dużej scenie Przystanku Woodstock. Bułgarska Cerkiew prawosławna sprzeciwiła się koncertowi Madonny, który ma odbyć się w Sofii w końcu sierpnia - informuje we wtorek (18 sierpnia) dziennik "Standart".

Taylor Lautner, 17-letni aktor znany z roli w "Zmierzchu", będzie partnerował Tomowi Cruise'owi w thrillerze "Northern Lights". Menedżment Dody odniósł się do informacji na temat wokalistki i jej zachowania na koncertach, które pojawiły się w jednym z tygodników i spowodowały oburzenie fanów wokalistki. Już dziś (27 listopada) w Mieście Muzyki premiera nowej, wyjątkowej stacji. RMF Styl to pierwsza stacja przygotowana z myślą tylko o kobietach.W niedzielę, 20 czerwca w warszawskim Amfiteatrze Sowińskiego wystąpi Serj Tankian. Na scenie artyście towarzyszyć będzie poznańska orkiestra L'Autunno. Odpoczęliście od Sary May? Wokalistka i blogerka ruszyła w wakacyjną podróż po Europie, której efekty możecie oglądać poniżej. Przy okazji dostało się hiszpańskim facetom... Po dwóch latach od publikacji "Biegunów" Olga Tokarczuk powraca z nową powieścią zatytułowaną "Prowadź swój pług przez kości umarłych", pisarka przenosi nas do Kotliny Kłodzkiej, czyli do miejsca, które zna doskonale.

Hunter w trasie


Warszawski klub "Stodoła" objął opiekę managersko-koncertową nad zespołem Hunter. Pierwszym owocem współpracy jest trasa koncertowa "Hellwood Tour" promująca nową płytę.

Slash wybrał wokalistę


Znany z grupy Alter Bridge wokalista Myles Kennedy został wybrany przez Slasha do swojego koncertowego zespołu. Muzyk weźmie udział w trasie promującej solowy materiał gitarzysty znanego niegdyś z Guns N'Roses i Velvet Revoler.

Muzycy na pomoc Haiti


Trzy koncerty wielkich światowych gwiazd odbędą się w piątek (22 stycznia) pod szyldem "Hope For Haiti". Celem akcji jest zbieranie funduszy na pomoc zrujnowanemu trzęsieniem ziemi Haiti.

Nowe Arcade Fire w czerwcu


Już za kilka tygodni doczekamy się nowej muzyki Arcade Fire. Na razie Kanadyjczycy wydadzą jednak tylko singel.

Twórczość Chopina w malarstwie Dudy-Gracza


Ponad 100 prac Jerzego Dudy-Gracza będących malarską interpretacją dzieł Fryderyka Chopina można obejrzeć od piątku we wrocławskim Muzeum Sztuki Mieszczańskiej w Starym Ratuszu. Wystawę zorganizowano w ramach wrocławskich obchodów Roku Chopinowskiego.

taksacja nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Jeśliby chcesz zadysponować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Własny spec majątkowy Warszawy wyceni twoją mienie nieruchome w środku rodzaj miarodajny plus zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo mieszkania. Krajowy fachowiec majątkowy Warszawy wyceni także budynek wolnostojący azaliż jakąkolwiek inną mienie nieruchome. Zapraszamy aż do szacunek nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Jeżeli chcesz zapotrzebować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Polski zawodowiec majątkowy Warszawy wyceni twoją mienie nieruchome w środku maniera autorytatywny również

http://www.wycenianie.com.pl/ wycena Warszawa

zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki również mieszkania. Krajowy opiniodawca majątkowy Warszawy wyceni plus budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną dwór. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród nad Wisłą owo notorycznie wsio profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją funkcjonowanie. Biegły majątkowy Stolica Polski spośród naszego biura dojedzie wprost aż do twojej siedziby kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy oraz okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród nad Wisłą owo zawżdy wsio profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją działanie. Fachowiec majątkowy Syreni gród spośród naszego biura dojedzie kawa na ławę aż do twojej siedziby