Manchester City chce pomocnika Realu


Manchester City złożył ofertę Realowi Madryt dotyczącą transferu Fernando Gago. Angielski klub jest gotowy wyłożyć za Argentyńczyka 15 milionów euro.

26-letnia Polka próbowała nielegalnie wywieźć do Polski dwuletniego chłopca. Zatrzymana na polsko-ukraińskiej granicy twierdziła, że dziecko jest dziewczynką, a ona - jego matką. Wielkie poruszenie wśród piłkarskich kibiców na Wyspach Brytyjskich. Jest już pewne, że po 18 latach z koszulek Liverpoolu zniknie reklama piwa Carlsberg. "The Reds" w nowym sezonie umieszczą na swoich strojach logo zupełnie nowego sponsora. Podczas najbliższego weekendu na torze Catalunya pod Barceloną, gdzie odbędzie się wyścig o Grand Prix Hiszpanii w Formule 1, spodziewane są opady deszczu - wynika z najnowszych informacji meteorologicznych.W 4. kolejce Ligi Europejskiej w grupie C Hamburger SV zremisował bezbramkowo na własnym boisku z Celtikiem Glasgow, a Rapid Wiedeń przegrał u siebie z Hapoelem Tel Awiw 0:3. Kończą się przekształcenia własnościowe w GKS Bełchatów. W poniedziałek podpisano notarialną umowę o zbyciu należących do Kopalni Węgla Brunatnego "Bełchatów" SA akcji klubu na rzecz Bełchatowsko-Kleszczowskiego Parku Przemysłowo Technologicznego. Nowa liderka Kirgistanu Roza Otunbajewa musi ogłosić nowe wybory, zaprosić na nie organizacje międzynarodowe i dotrzymać obietnicy, że odbędą się one w ciągu pół roku, by dowieść, że nowa rewolucja to nie porachunki klanów - pisze "Financial Times".

Jak doniósł włoski dziennik "Il Corriere Dello Sport", Inter Mediolan chciałby sprowadzić w zimowym okienku transferowym pomocnika Barcelony, Yaya Toure.

Były dyktator Panamy, na którego ekstradycję do Francji zgodzili się Amerykanie, wylądował już w Paryżu i tam został przekazany francuskim władzom. Manuel Noriega odpowie za przemyt narkotyków, pranie brudnych pieniędzy i wymuszenia. Obaleniem Noriegi w 1989 roku przez amerykańskie oddziały żył cały świat. Włoski Urząd Lotnictwa Cywilnego jest gotów zainstalować skanery ciała w ramach walki z terroryzmem i dysponuje środkami na ten cel, ale potrzebny jest certyfikat Unii Europejskiej, która wskaże jeden wspólny model, odpowiadający wymogom prywatności i zdrowia - oświadczył szef Urzędu Vito Riggio.

Niemiecka chadecja CDU i CSU ponosi odpowiedzialność za rezygnację polskiego historyka prof. Tomasza Szaroty z udziału w naukowym kole doradców niemieckiego muzeum wysiedleń - oświadczyli politycy niemieckiej SPD Angelica Schwall-Dueren i Wolfgang Thierse. - Kocham takie ważne mecze - deklaruje Quique Sanchez Flores, nowy szkoleniowiec Atletico, przed sobotnimi derbami Madrytu. Amerykańska sekretarz stanu Hillary Clinton oświadczyła dziś w Pekinie, że Stany Zjednoczone "ciężko pracują nad tym, by uniknąć eskalacji" konfliktu na Półwyspie Koreańskim, gdzie Korea Płd. oskarżyła Koreę Płn. o zatopienie jej okrętu.Oskarżany o terroryzm chicagowski biznesman Tahawwur Rana nie przyznał się w poniedziałek do winy podczas przesłuchania w sądzie federalnym w Chicago. Ten 49-letni Kanadyjczyk urodzony w Pakistanie jest oskarżony o przygotowywanie zamachu na duński dziennik, który w 2005 roku opublikował karykatury Mahometa, i o pomoc w przygotowaniu zamachów terrorystycznych w Bombaju w roku 2008, w których zginęło 166 ludzi. Premier Rosji Władimir Putin zaapelował do Unii Europejskiej, by ta udzielając kredytów pomogła Ukrainie uregulować należności za rosyjski gaz. Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski wraz z delegacją parlamentarną rozpoczął dzisiaj rano jednodniową wizytę w Kosowie, gdzie złoży życzenia wielkanocne polskim żołnierzom w bazie Camp Bondsteel.

2 miliony Palestyńczyków odciętych od świata


Izrael odciął od świata 2,3 miliony Palestyńczyków mieszkających na Zachodnim Brzegu Jordanu. Decyzję podjął minister obrony Ehud Barak "ze względów bezpieczeństwa". Według niego istnieje duże ryzyko zamachów.

Clegg i jastrzębie w Gabinecie


Znamy kolejne szczegóły składu nowej brytyjskiej władzy. Wicepremierem rządu już na pewno będzie lider mniejszego koalicjanta - Liberalnych Demokratów, Nick Clegg. Jego partii przypadną jeszcze cztery miejsca w rządzie.

Zabił w sądzie, dostał dożywocie


Drezdeński sąd wydał wyrok na 28-letniego Alexa W., który w lipcu tego roku w tym samym sądzie zamordował ciężarną Egipcjankę. Pochodzący z Rosji mężczyzna spędzi resztę swojego życia za kratami.

Odmówił powrotu na wojnę; siedzi w więzieniu


Brytyjski żołnierz , który był nieobecny w pracy z nieznanych przyczyn, zamiast wrócić do Afganistanu został skazany na 9 miesięcy więzienia przez brytyjski sąd wojskowy – pisze portal CNN.

Beenhakker: Mam już gotowy skład


Czwartkowy, poranny trening był ostatnim na zgrupowaniu w Muhlheim, gdzie reprezentacja Polski przygotowywała się do meczów z Irlandią Północną i Słowenią w eliminacjach do mistrzostw świata. Selekcjoner Leo Beenhakker jest już gotowy do sobotniego meczu i nie ma już żadnych wątpliwości co do składu, który od pierwszych minut zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

taksacja nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Jeśliby chcesz zadysponować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Własny spec majątkowy Warszawy wyceni twoją mienie nieruchome w środku rodzaj miarodajny plus zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo mieszkania. Krajowy fachowiec majątkowy Warszawy wyceni także budynek wolnostojący azaliż jakąkolwiek inną mienie nieruchome. Zapraszamy aż do szacunek nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Jeżeli chcesz zapotrzebować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Polski zawodowiec majątkowy Warszawy wyceni twoją mienie nieruchome w środku maniera autorytatywny również

http://www.wycenianie.com.pl/ wycena Warszawa

zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki również mieszkania. Krajowy opiniodawca majątkowy Warszawy wyceni plus budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną dwór. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród nad Wisłą owo notorycznie wsio profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją funkcjonowanie. Biegły majątkowy Stolica Polski spośród naszego biura dojedzie wprost aż do twojej siedziby kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy oraz okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród nad Wisłą owo zawżdy wsio profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją działanie. Fachowiec majątkowy Syreni gród spośród naszego biura dojedzie kawa na ławę aż do twojej siedziby